وب سایت ثبت مشاغل و تبلیغات اینترنتی ایران آگهی یاب

شرکت کوشا جوانان اندیشه گستر با هدف تلاش برای شناساندن کسب و کارها به عموم مردم از طریق مشاوره بازاریابی و تلاش به منظور بهره مندی فروشندگان از فروش بیشتر و خرید بهتر توسط خریداران و به منظور کارآفرینی برای جوانان این مرز و بوم و توسعه کسب و کار شروع به فعالیت نموده است.

بر اساس تجربیاتی که در این سال‌ها از کار اجرایی در زمینه تبلیغات و بازاریابی کسب کزده‌ایم، به این نتیجه رسیده‌ایم که فرآیند علمی مشاوره که بر پایه تحقیقات و پژوهش استوار است با توجه به زمان بر بودن کسب نتیجه از کارآیی لازم برخوردار نیست، لذا اولویت ما گسترش و توسعه کسب و کار از طریق تبلیغات به عنوان مهم ترین بخش برند سازی و جذب مشتری جدید و بر پایه و بستر اینترنت میباشد.
تبلیغات اینترنتی در دنیای امروز متدی با صرفه و موثر در جهت پیشبرد سیاسیت های برندسازی و جذب مخاطبان و مشتریان تازه به شمار می رود.
سامانه ایران آگهی یاب در سال ۱۳۹۷ و در ادامه سیاست‌های شرکت در راستای حضور هر چه بهتر و گسترده‌تر در زمینه دیجیتال مارکتینگ و پس از راه اندازی موفقیت آمیز سامانه ثبت الکترونیکی مشاغل کشور www.118ejob.ir که با توجه به نیاز روز افزون کسب و کارها به تبلیغات آنلاین و با تکیه بر متخصصان این حوزه در سال ۱۳۹۵ شروع به کار نموده بود راه اندازی گردید.
شرکت کوشا جوانان اندیشه گستر ، خدمات متنوعی از تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ را ارائه می کند که شامل :
مشاوره بازاریابی و تبلیغات و مدیریت برند
تدوین و اجرای کمپین های تبلیغاتی اثربخش براساس متدهای کمی و نتیجه گرا
تدوین برنامه های اجرایی بازاریابی و نظارت بر فرآیند اجرای آن
طراحی و مشاوره خدمات تبلیغات آنلاین
طراحی وبسایت با هدف بازاریابی محصول و افزایش فروش

تصویر پیدا نشد

تعهد ما

شناساندن محصولات و خدمات و یا برند شما به‌صورت دقیق به مشتریان مورد نظر و جامعه کاربری هدف می‌باشد

تصویر پیدا نشد

ویژگی ما

توجه به خدمات با کیفیت، فراگیر، قابل اعتماد و مشتری محور می باشد

تصویر پیدا نشد
x بستن تبلیغات
محل آگهی شما